PMI Poland Chapter
Virtual Membership Event

Wszystkich członków PMI Poland Chapter, osób mających aktualną certyfikację PMI, a także członków PMI zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie!

Kontynuujemy tematykę sztucznej inteligencji w zarządzaniu projektami, tym razem spotykamy się  online 19 stycznia o godzinie 18:45, abyście mogli dowiedzieć się więcej o roli Sztucznej Inteligencji w zarządzaniu projektami. Prelekcję w języku angielskim pod tematem "What is the Role of Artificial Intelligence in Project Management – Separating Hype from Reality" poprowadzi Seth Earley, prezes wiodącej firmy konsultingowej Earley Information Science (EIS, www.earley.com) zajmującej się organizowaniem informacji wpływających na biznes, posiadającej doświadczenie w zakresie strategii wiedzy, architektury danych i informacji, aplikacji opartych na wyszukiwaniu oraz rozwiązań umożliwiających znajdowanie informacji. Seth jest także autorem książki "The AI-Powered Enterprises: Harness the Power of Ontologies to Make your Business Smarter, Fastre and More Profitable (April 2020, www.amazon.com/AI-Powered-Enterprise-Ontologies-Business-Profitable/dp/1928055508).

Kolejnym punktem będzie "PMI od kuchni". O możliwościach a zwłaszcza korzyściach (tych prywatnych, ale również biznesowych) płynących z angażowania się w PMI dowiemy się z pierwszej ręki, czyli od członków PMI, którzy rozwijali PMI w  Polsce, a teraz pełnią globalne role w naszej organizacji.

A na koniec zapraszamy na wyjątkową degustację wina z polskiej winnicy Turnau (Polskie wino, wina z Polski – Winnica Turnau) wraz z networkingiem. Każdy uczestnik webinarium dostanie na podany w podczas rejestracji adres unikalne polskie wina z Winnicy Turnau (3 x 375 ml). Sommelier Winnicy Turnau opowie na żywo o każdym z degustowanych win. W trakcie spotkania będziecie mogli zadawać pytania na temat win i ich rodzajów. Ze względu na czas konieczny do dostarczenia wina do degustacji gwarantujemy dostawę dla rejestracji do 5-tego stycznia 2021. 

Całkowity koszt webinarium wraz z dostawą win i degustacją wynosi jedynie 49 zł (zamiast 179 zł).

Dodatkowo uczestnik spotkania może zamówić PMBOKa Wersja Polska Edycja 6 w atrakcyjnej cenie 149 zł z dostawą (zamiast 219 zł).